FOR US MOTHER'S
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FOR US MOTHER'S


 
AcasaAcasa  PORTALPORTAL  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ramo.Aditu
Perfect Mother
Perfect Mother
Ramo.Aditu


Numarul mesajelor : 4013
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : pitesti

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:59 am

Vreti fetele sa scrieti aici ce mesaje frumoase aveti voi pt urat de sarbatori??

pe mine chiar ma intereseaza astfel de mesaje:de Craciun, de Anul Nou....pt cunostinte,prieteni,colegi,rude...


asa ca va rog sa postati! Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! 703244 Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! 539326
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:02 am

In murumurul tainic al colindelor de Craciun sarbatorile de iarna sa va aduca lumina in ganduri, caldura in suflet, sanatate si fericire. La Multi Ani!
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
Ramo.Aditu
Perfect Mother
Perfect Mother
Ramo.Aditu


Numarul mesajelor : 4013
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : pitesti

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:06 am

suna bine! dar mai vreau pt ca nu vreau sa dau acelasi mesaj tuturor din lista mea Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! 703244
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:09 am

Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti, lumanari aprinse si miros de cozonaci .
Craciunul este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al parintilor, al celor dragi care lumineaza tot anul.
Este bunatatea, speranta renascuta.
Este pace si intelegere...

Craciun fericit pentru toata lumea !
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:11 am

Am trimis mosul la tine,
Sa aduca de la mine,
Sanatate,spor la toate,
Multumiri si impliniri,
Ceva bani si LA MULTI ANI!
CRACIUN FERICIT!
Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, iaca si Craciunul vine. Craciun Fericit.
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:13 am

Miracolul Nasterii Domnului, cu dalbe datini de Craciun sa va ìnvaluie ín magia sperantei, sa va umple viata cu bucurii soare si ìmpliniri. Sarbatori fericite!
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
Ramo.Aditu
Perfect Mother
Perfect Mother
Ramo.Aditu


Numarul mesajelor : 4013
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : pitesti

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:14 am

Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! 315579multumesc, sunt salvata am de unde alege mesaje!

va astept pe toate sa puneti!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!   Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori! Icon_minitime

Sus In jos
 
Mesaje frumoase cu urari de Sarbatori!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Calendar ortodox cu sarbatori si sfinti 2009
» URARI IN NOUL AN SCOLAR
» URARI IN NOUL AN SCOLAR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FOR US MOTHER'S :: SARBATORILE :: SARBATORILE DE IARNA-
Mergi direct la: