FOR US MOTHER'S
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FOR US MOTHER'S


 
AcasaAcasa  PORTALPORTAL  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 NAMILELE MELE BLANDE

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 7:26 pm

Buna ziua tuturor!
Sunt noua pe acest forum si doresc sa va prezint cele trei sufletele care imi insenineaza viata:
1. SIMBA este o catelusa metis de Spaniel de Tibet, este "batranica" noastra, avand aproape 14 ani.
Este foarte desteapta, a crescut cu noi in casa si intelege tot ce vorbim, parol! Nu putem sa o pacalim nicidecum, stie cand e vorba despre ea si nu se lasa dusa cu presu' NAMILELE MELE BLANDE 13439
2. XAVIER VOM MATTHIASBERG, pentru noi "KING", este un mascul de leonberger de 2 ani si 3 luni, pe care l-am cumparat cu pedigree de la o canisa vestita din Ungaria.
Este superb, participam cu el la expozitii, deocamdata este RJCH, dar speram ca in primavara asta sa devina si RCH NAMILELE MELE BLANDE 820727
Are un caracter deosebit, este de un calm si o blandete cum nu mi-am imaginat ca un animal de o asemenea talie imensa sa dea dovada.
Il ador, sunt in stare sa fac orice pentru el, il consider si il tratez ca pe al doilea copil al meu pupici
3. KARA este o catelusa de Terra Nova (Newfoundland) de 3 ani si 2 luni, pe care am gasit-o in curtea firmei unde lucrez.
Este foarte frumoasa, foarte blanda, foarte echilibrata din toate punctele de vedere, s-a atasat de noi si de King imediat.
Este si ea foarte mare si blanoasa, jucausa si "mamoasa" tare de tot si se intelege extraordinar de bine cu King, parca ar fi frati
NAMILELE MELE BLANDE 272926
Cam atat pentru inceput, sper ca v-a placut descrierea mea si ca vom deveni prieteni.
Voi incerca sa postez si ceva poze, daca nu voi reusi, va voi cere ajutorul, nu prea le am cu tehnicile astea moderne, am totusi o varsta NAMILELE MELE BLANDE 43142
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 7:33 pm

Bine ai venit Rodi! Speram sa iti placa la noi.

Eu iti stiu animalutele de pe petz, sa iti traiasca si sa te bucuri in continuare de ele.

Ca sa pui poze pe forum trebuie sa ai cont pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau orice alt site ce suporta uploadarea de fotografii, le incarci acolo apoi copiezi codul aici pe forum. Nu este deloc greu si te vei descurca, indiferent de varsta.
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: POZE CU NAMILELE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 8:07 pm

Tocmai am creat un album foto cu catelusii mei, sper ca m-am descurcat.
Vad ca trebuie aprobat intai, asa ca am emotii!
Sus In jos
mariana
Perfect Mother
Perfect Mother
mariana


Numarul mesajelor : 5578
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 42
Localizare : Pitesti

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 8:16 pm

buna Rodi
asteptam cu nerabdare imaginile si bine ai venit alaturi de noi pupici pupici NAMILELE MELE BLANDE 727547
Sus In jos
http://unarossa.forumgratuit.ro/index.htm?sid=1a6bf5c45c5fd4e080
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 8:21 pm

Multumesc de primire, Mari!
Sus In jos
sorina.popia
Nou venit
Nou venit
sorina.popia


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 41
Localizare : calarasi

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 8:35 pm

Pupam Rodi.......acum am timpul limitat insa maine vizitam si noi albumul de poze... :)
Sus In jos
dogaru
Moderator mothers
Moderator mothers
dogaru


Numarul mesajelor : 25044
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 49
Localizare : Onesti

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 9:04 pm

buna fetelor si bun venit in ''casa '' noastra NAMILELE MELE BLANDE 539326 NAMILELE MELE BLANDE 84128 NAMILELE MELE BLANDE 727547
Sus In jos
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 9:06 pm

Multumim frumos!
Sus In jos
dogaru
Moderator mothers
Moderator mothers
dogaru


Numarul mesajelor : 25044
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 49
Localizare : Onesti

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 9:12 pm

asteptam poze cu ''membrii blanosi'' ai familiei NAMILELE MELE BLANDE 539326
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 9:39 pm

dogaru a scris:
asteptam poze cu ''membrii blanosi'' ai familiei NAMILELE MELE BLANDE 539326

Rodi a pus poze la galerie, la albumele membrilor
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 10:08 pm

Am emotii, dragi prietene, sper sa va placa blanosii mei! Astept comentarii!
Ufff, simt ca transpir, ar trebui sa ma apuc de ceva treaba pana aflu daca va plac sufletelele mele NAMILELE MELE BLANDE 337760
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 2:25 am

Acum am intrat la galerie sa le vad. o sa le incarc eu pentru tine si o sa le postez si aici!

Fata ta este foarte frumusica iar King este imens!!!!
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
dogaru
Moderator mothers
Moderator mothers
dogaru


Numarul mesajelor : 25044
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 49
Localizare : Onesti

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 3:38 am

eu nu am reusit as le vad decat o poza cu tatisi cu doi nazdravani ai Sorinei
Sus In jos
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 4:42 pm

Mycka_rose a scris:
Acum am intrat la galerie sa le vad. o sa le incarc eu pentru tine si o sa le postez si aici!

Fata ta este foarte frumusica iar King este imens!!!!
Multumesc, Mycka-Rose, pentru comentarii!
Fiica mea era tare obosita in acele poze, o expozitie canina este obositoare, mai ai si emotii, ce mai, te simti stors cand e gata!
O sa pun eu o poza chiar frumoasa cu fiica mea,(ce modesta sunt), dar numai luni, ca o am salvata in calculatorul de la servici.
King este imens, ai dreptate, dar sa stii ca mai creste!!! Deocamdata are "doar" 70 de kg, baremul minim este de 80, iar strabunicul lui a avut 110kg!!!! Poate il va intrece:)))
Un week-end frumos, eu acum ma apuc de curatenia saptamanala NAMILELE MELE BLANDE 858359
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 3:14 pm

RODI59 a scris:
Mycka_rose a scris:
Acum am intrat la galerie sa le vad. o sa le incarc eu pentru tine si o sa le postez si aici!

Fata ta este foarte frumusica iar King este imens!!!!
Multumesc, Mycka-Rose, pentru comentarii!
Fiica mea era tare obosita in acele poze, o expozitie canina este obositoare, mai ai si emotii, ce mai, te simti stors cand e gata!
O sa pun eu o poza chiar frumoasa cu fiica mea,(ce modesta sunt), dar numai luni, ca o am salvata in calculatorul de la servici.
King este imens, ai dreptate, dar sa stii ca mai creste!!! Deocamdata are "doar" 70 de kg, baremul minim este de 80, iar strabunicul lui a avut 110kg!!!! Poate il va intrece:)))
Un week-end frumos, eu acum ma apuc de curatenia saptamanala NAMILELE MELE BLANDE 858359

lasa modestia la o parte si arata-ne ca ai cu ce te lauda NAMILELE MELE BLANDE 703244 NAMILELE MELE BLANDE 703244 NAMILELE MELE BLANDE 703244

Doamneeeeee, atunci e chiar imens King...atatea kg in 2 ani...mamaaaaa
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





NAMILELE MELE BLANDE Empty
MesajSubiect: Re: NAMILELE MELE BLANDE   NAMILELE MELE BLANDE Icon_minitime

Sus In jos
 
NAMILELE MELE BLANDE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FOR US MOTHER'S :: NECUVANTATOARELE - prietenii nostri fideli :: CAINII-
Mergi direct la: