FOR US MOTHER'S
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FOR US MOTHER'S


 
AcasaAcasa  PORTALPORTAL  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 catelul meu..minunat de frumos

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
carlo kapitale
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 11/02/2011

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:48 pm

pai..sa incepem cu inceputul..in primul rand nu credeam ca ma voi inscrie aici..dar mi a placut asa tare aspectul forumului incat..am zis sa ma bag si eu..nu stiu ce se face pe aici...nu stiu care e activitatea in afara de vorbit mult catelul meu..minunat de frumos 645890 ..ceea ce eu nu prea am timp mereu...dar ..revenind la oitza mea.. catelul meu..minunat de frumos 645890 ..catelul meu..sa zic asa...e un catel nu doar frumos..am sa postez si eu poze maine dupa amiaza...il veti vedea..e o raritate ca si rasa pt ca e ciobanesc german dar tipul cu par lung de talie mare..la vreo 45 kg...dar partea speciala este ..urechile pe care le tine unite..lipite..natural...il ador...il iubesc exact ca si pe copila mea (am o fetita de 7 anisori..o voi posta si pe ea aici si imoreuna cu el) au crescut impreuna...e doica ideala catelul meu..minunat de frumos 645890 ...sta mereu cu ea cand nu pot eu si nu am cu cine sa o las...ne iubeste pe amandoua foarte tare...e un suflet bland..iesit din comun de bland..il lasa pe motan sa manance de la el din castron..pe vrabiute cand e castronul afara la fel...am avut o gainusa musafir in curte mai de mult..nu i a facut nimic..a vrut doar sa se joace cu ea catelul meu..minunat de frumos 645890 ..pana si matzelor nu le face nimic cand se intalneste cu ele pe strada..e MINUNAT...e un catel minunat...si ma bucur ca am trecut pe aici sa l mai laud nitel....desi momentan vorbesc singura..imi pare bine sa va cunosc mamici..care veti citi ce am scris eu aici catelul meu..minunat de frumos 21805 catelul meu..minunat de frumos 343246 catelul meu..minunat de frumos 60877
Sus In jos
dogaru
Moderator mothers
Moderator mothers
dogaru


Numarul mesajelor : 25044
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 49
Localizare : Onesti

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 1:52 am

e foarte bine ca aveti o ''doica'' asa de buna si minunata ,sa va traiasca si sa va fie credincios mereu
asteptam poza cu drag catelul meu..minunat de frumos 539326
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 2:14 am

carlo kapitale a scris:
pai..sa incepem cu inceputul..in primul rand nu credeam ca ma voi inscrie aici..dar mi a placut asa tare aspectul forumului incat..am zis sa ma bag si eu..nu stiu ce se face pe aici...nu stiu care e activitatea in afara de vorbit mult catelul meu..minunat de frumos 645890 ..ceea ce eu nu prea am timp mereu... catelul meu..minunat de frumos 21805 catelul meu..minunat de frumos 343246 catelul meu..minunat de frumos 60877

In primul rand bine ai venit!catelul meu..minunat de frumos Bine_ai_venit2


Nici noi nu avem mereu timp, dar de fiecare data intram cu drag sa povestim, sunt legate prietenii frumoase aici.

Cum ai zis si tu activitatea aici e aceea de vorbit...mult si nu numai!

Iti poti face album separat pentru fetita ta.
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 4:51 pm

Ciao, Carlo!
Bucurosi de reintalnire!
Si mie mi s-a parut un forum interesant, si chiar daca am un copil mult mai mare decat ai vostri, cred ca o sa ne intelegem toate foarte bine, ca si mie imi place sa vorbesc mult:)))
Pupici Ynutzei si tie si lui mami al vostru catelul meu..minunat de frumos 21805
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 1:40 am

RODI59 a scris:
Ciao, Carlo!
Bucurosi de reintalnire!
Si mie mi s-a parut un forum interesant, si chiar daca am un copil mult mai mare decat ai vostri, cred ca o sa ne intelegem toate foarte bine, ca si mie imi place sa vorbesc mult:)))
Pupici Ynutzei si tie si lui mami al vostru catelul meu..minunat de frumos 21805

Si noi vorbim mult, asa ca e un semn bun. Nu conteaza varsta, noi intram aici sa ne relaxam.
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
dogaru
Moderator mothers
Moderator mothers
dogaru


Numarul mesajelor : 25044
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 49
Localizare : Onesti

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:14 am

asa e ,aici gasim linistea si deseori ne trec supararile cand suntem aici catelul meu..minunat de frumos 539326
Sus In jos
RODI59
Nou venit
Nou venit



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 64
Localizare : TIMISOARA

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 4:04 pm

Adevar grait-ati, fetelor!
Sus In jos
Mycka_rose
Admin
Admin
Mycka_rose


Numarul mesajelor : 33060
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 37
Localizare : ma regasesc in umbra pasilor inimii tale

catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 4:06 pm

Fiecare isi are un loc de refugiu, real sau/si virtual.
Sus In jos
https://mothers-flowers.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





catelul meu..minunat de frumos Empty
MesajSubiect: Re: catelul meu..minunat de frumos   catelul meu..minunat de frumos Icon_minitime

Sus In jos
 
catelul meu..minunat de frumos
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FOR US MOTHER'S :: NECUVANTATOARELE - prietenii nostri fideli :: CAINII-
Mergi direct la: